Zestaw poduszek ozdobnych z motywem morskim. Napełnij swoją przestrzeń życiową odrobiną morskiego uroku i odmień swój wystrój dzięki tym uroczym kwadratowym poduszkom. Wykonane z wysokiej jakości aksamitu i wypełnione miękkim, pluszowym poliestrem, zapewniają niezrównany komfort i trwałość. Zdejmowane poszewki ułatwiają pielęgnację, a ich nowoczesny design doskonale komponuje się z każdym wystrojem.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Beżowy
Odcień: Beżowoszary
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Zwierzęcy

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 7 cm
Waga wypełnienia: 450 kg
Waga: 0.6 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Zdejmowane poszewki

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.