Przedłużacz - niezbędny w Twoim domu

Masz w domu sprzęty AGD, RTV albo jeszcze inne urządzenia elektroniczne? Jeśli tak, z pewnością znasz to uczucie, kiedy nie jesteś w stanie dosięgnąć kablem do kontaktu. Właśnie do tego służy przedłużacz, który jest absolutnym niezbędnikiem w każdym domu. Przedłużacz uratuje Cię, gdy przewód jest za krótki i nie sięga w docelowe miejsce.

Przedłużacz listwowy posiada trzy gniazda z uziemieniem 3x2P + Z. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym graczem, miłośnikiem gotowania i pieczenia, czy domową złotą rączką - prędzej lub później będziesz musiał go zakupić. Listwa z trzema gniazdami i uziemieniem chroni sprzęt przed zwarciami i niepożądanymi zakłóceniami pracy sieci. Warto wiedzieć, że przedłużacz, który nie posiada uziemienia potrafi być niebezpieczny dla użytkowników i samej sieci elektrycznej.

Nie chroni jednak sprzętów podczas burzy, a może jedynie ułatwić korzystanie z kilku urządzeń w jednym czasie. Biały przedłużacz z tworzywa sztucznego na pewno przyda Ci się w domu i pomoże uporządkować kable, które zwykle kłębią się pod biurkiem. Posiada gwarancję na 24 miesiące.

Wymiary
Długość 500 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.