Abażur Luma – dla wnętrz wymagających odświeżenia

Jeśli abażur kojarzy Ci się wyłącznie ze spokojną klasyką oświetlenia, ten model sprawi, że zmienisz zdanie. Nowoczesny abażur Luma z kryształkami dzięki swojemu zwężającemu się kształtowi, przenikającym się odcieniom fioletu i połyskującemu wykończeniu doskonale uzupełni aranżacje w stylu glamour. Na zasadzie kontrastu zestawisz go z gładkimi i nowoczesnymi meblami, we wnętrzach modernistycznych i minimalistycznych.

Akrylowy abażur posiada podstawę o przekroju koła wykonaną z metalu. Ma ona średnicę 26 cm. Ze względu na rozmiar sprawdzi się w średnich pomieszczeniach, które wymagają dodatkowego oświetlenia. Świetnie będzie wyglądać np. w przedpokoju lub sypialni.

Fioletowy dekoracyjny abażur stworzy elegancką kompozycję z szarymi oraz białymi ścianami w chłodnych tonach. Będzie wyglądać stylowo także w połączeniu z zimnymi odcieniami beżu. Unowocześni i uszlachetni styl każdej aranżacji.

Ozdobny abażur wymaga dobrania żarówki typu E27 oraz zwisu, np. modelu THK-062984 (sprawdź w wyszukiwarce). Klasa szczelności IP20 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Średnica 26 cm
Wysokość 165 cm
Waga 0.83 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.