Akcesoria gimnastyczne BenchK  A076 – do wspinania i huśtania

Twoje dziecko tryska energią? Jej niespożyty zapas dobrze wyładować w jakiejś zdrowej aktywności. Z pomocą przychodzą akcesoria gimnastyczne BenchK A076, w których znajdują się lina do wspinania z drewnianym talerzem i para kółek gimnastycznych.

Po pierwsze, partia ramion - tutaj sprawdzą się kółka gimnastyczne zamocowane na solidnych taśmach. Do ćwiczeń sprawnościowo-równoważnych posłuży bawełniana lina do wspinania z drewnianym talerzem. Akcesoria gimnastyczne BenchK zapewnią najmłodszym mnóstwo frajdy jednocześnie pozytywnie wpływając na ich rozwój fizyczny. Akcesoria wytrzymują do 80kg wagi.

Kółka gimnastyczne ze sklejki bukowej pokryto naturalnym, bezpiecznym olejem. Czarne, mocne pasy wyposażone w klamrę umożliwiają regulację ich długości. Możesz dopasować je do swojego wzrostu lub wymagań swojego dziecka.

Lina została wykonana z naturalnej bawełny i jest ręcznie wiązana zarówno na dole, jak i na górze. Dzięki temu możesz samodzielnie zdecydować o jej długości. W produkcji nie wykorzystuje się żadnych metalowych czy plastikowych elementów.

Akcesoria gimnastyczne wyprodukowano w Polsce zgodnie z normą PN-EN 913:2019-03.

 

Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.