Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Myszków, Wielowieś i Lubliniec z odświeżonymi salonami partnerskimi Black Red White

Kolejne 3 salony partnerskie Black Red White przeszły gruntowną zmianę ekspozycji. Od czerwca 2014 roku mieszkańcy Myszkowa, Wielowsi i Lublińca mogą znaleźć mnóstwo wnętrzarskich inspiracji w odnowionych sklepach. Wprowadzone zmiany zachęcają do pasjonujących i wygodnych zakupów mebli i dodatków.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Myszkowie Klienci odwiedzający salon partnerski Black Red White w Myszkowie przy ul. Kościuszki 201 będą mile zaskoczeni zmianami, jakie zaszły w salonie. Odświeżona oferta zajmuje aż 2 poziomy o łącznej powierzchni 700 m2, na której zaaranżowano 45 przykładowych wnętrz – od pokojów dziennych i młodzieżowych, przez sypialnie i jadalnie, kończąc na kuchniach. W sklepie dostępna jest również szeroka oferta dodatków oraz dział wyprzedaży. Klienci mogą także zakupić meble wypoczynkowe, stoły, krzesła oraz szafy z drzwiami przesuwnymi.
 
Jesteśmy przekonani, że nowe aranżacje pomogą Klientom podczas urządzania swoich mieszkań. Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta i okolic do naszego salonu. Bogata oferta mebli firmy Black Red White z pewnością zaspokoi oczekiwania każdego” – mówi właściciel salonu w Myszkowie.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Wielowsi Również mieszkańcy Wielowsi, którzy odwiedzą salon partnerski Black Red White przy ul. Gliwickiej 5 dostrzegą widoczne udogodnienia. Na powierzchni 350m2 zaprezentowano wyselekcjonowaną ofertę produktową Black Red White, w której znajdują się zarówno kolekcje meblowe utrzymane w nowoczesnym klimacie, jak i klasyczne propozycje. W sklepie dostępne są praktyczne kuchnie Family Line oraz Junona Line, a także meble tapicerowane, meblościanki i szafy. Nie mogło w nim również zabraknąć pełnej oferty dodatków oraz atrakcyjnego działu wyprzedaży.
 
Bardzo cenimy współpracę z Black Red White, dlatego jesteśmy przekonani, że wprowadzone w naszym salonie zmiany pomogą Klientom w wyborze odpowiednich mebli oraz dekoracji. Mieszkańcy Wielowsi znajdą tu wiele ciekawych pomysłów na aranżację mieszkania w ulubionym stylu, mogą także liczyć na fachowe doradztwo oraz miłą obsługę” – komentuje właściciel salonu we Wielowsi.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Lublińcu W salonie partnerskim w Lublińcu przy ul. Klonowej 12 także zaszły niemałe zmiany. Na dwupoziomowej powierzchni, liczącej 750 m2, zaaranżowano 33 wnętrza pokojów dziennych, jadalni, sypialni oraz pokojów młodzieżowych, a także kilka wnętrz z meblami kuchennymi Family Line i Junona Line. W sklepie znajduje się także bogata oferta sof, wersaleknarożnikówstołów i krzeseł oraz szaf z drzwiami przesuwnymi. Mieszkańcy Lublińca mogą także zaopatrzyć się w przydatne w każdym domu artykuły wyposażenia wnętrz oraz skorzystać z oferty działu wyprzedaży.
 
Jesteśmy bardzo zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Black Red White, dlatego też na początku roku podjęliśmy decyzję o powiększeniu naszego salonu. Mamy nadzieję, że zmiana aranżacji przypadnie do gustu naszym Klientom, których serdecznie zapraszamy. Szeroki wybór mebli i dodatków z oferty Black Red White pozwoli na urządzenie mieszkania czy domu zgodnie z indywidualnymi potrzebami” – mówi właściciel salonu w Lublińcu.
 
W odnowionych sklepach partnerskich Black Red White zastosowano nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne. Klienci mogą w wygodny sposób korzystać z pełnej oferty mebli i dekoracji Black Red White. W każdym z salonów Klienci mogą liczyć na usługi dodatkowe, takie jak montaż czy transport.