Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Zmiana ekspozycji w salonach partnerskich w Gąbinie i Wolsztynie

W czerwcu dwa kolejne salony partnerskie Black Red White - w Gąbinie i Wolsztynie - przeszły całkowitą zmianę aranżacji. Z myślą o wygodzie i komforcie Klientów w sklepach zastosowano nowoczesne rozwiązania w prezentowaniu mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Gąbinie Odnowiony salon partnerski w Gąbinie przy ul. Wspólnej 4 zajmuje 930 m2. Klienci znajdą w nim wiele podpowiedzi i inspiracji, jak urządzić zarówno małe, jak i duże wnętrza. Przykładowe aranżacje pogrupowano tematycznie w praktyczne strefy: pokoje dzienne, jadalnie, sypialnie, pokoje młodzieżowe oraz kuchnie. Znajdziemy tu zarówno nowości, jak i sprawdzone i lubiane przez Klientów kolekcje mebli Black Red White. Na wszystkich, którzy chcą urządzić funkcjonalną i elegancką kuchnię czekają zestawy Junona Line oraz Nika. Na odświeżonej ekspozycji sklepowej znajduje się również strefa z meblami tapicerowanymi, w tym z nowościami z linii Family Line. Wygodne wersalki, praktyczne narożniki, eleganckie sofy – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebudowy naszego sklepu oraz z wprowadzonych zmian. Zoptymalizowana ekspozycja oraz lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni sprawia, że wybór spośród bogatej oferty produktowej Black Red White jest łatwy i przyjemny” – mówi właściciel sklepu w Gąbinie.
 
Również Klienci salonu w Karpicku k. Wolsztyna przy ul. Poznańskiej 11 zauważą istotne zmiany w wystroju sklepu i prezentacji mebli Black Red White. Na powierzchni 950 m2 zaaranżowano aż 46 różnych wnętrz – zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. W dziale poświęconym kuchniom można zakupić funkcjonalne kuchnie modułowe Family Line lub zamówić kuchnie dopasowane do indywidualnych potrzeb z kolekcji Senso Kitchens. W ofercie sklepu dostępny jest także duży wybór mebli wypoczynkowych, stołów, krzeseł oraz szaf z drzwiami przesuwnymi: Colin, F-19, Duel oraz Kamix.
 
Czerwcowa metamorfoza salonu z pewnością spodoba się mieszkańcom naszego miasta. Teraz bogata oferta Black Red White jest dostępna na wyciągnięcie ręki. Klienci znajdą u nas gotowe rozwiązania i inspiracje, jak elegancko, funkcjonalnie i w rozsądnej cenie urządzić wymarzone cztery kąty” – mówi właściciel salonu w Wolsztynie.
 
Zarówno w Gąbinie, jak i Wolsztynie na lubiących ekonomiczne i szybkie zakupy czeka dział wyprzedaży, a dla tych, którzy cenią gustowne artykuły wyposażenia wnętrz – szeroki wybór wazonów, poduszek, pościeli, koszy do przechowywania drobiazgów i wiele innych dekoracji. Klienci sklepów mogą także skorzystać z usług dodatkowych: montażu oraz transportu.