Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Metamorfozy w salonach partnerskich w Jaworze, Sieradzu, Wołominie i Wyszkowie

Zmodernizowane ekspozycje meblowe, funkcjonalne podziały na strefy i inne udogodnienia czekają teraz na Klientów w kolejnych salonach partnerskich Black Red White. Daleko idące zmiany zaszły w punktach sprzedaży w Jaworze, Sieradzu, Wołominie oraz w Wyszkowie.
 
Salon partnerski Black Red White w Wyszkowie Mieszczący się w Jaworze przy ul. Rapackiego 9 salon meblowy został przebudowany, aby podnieść komfort robienia zakupów i ułatwić Klientom orientację w bogatej ofercie sklepu. W szerokim asortymencie odwiedzający znajdą zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kolekcje. Oferta salonu obejmuje także zabudowę kuchenną z linii Junona Line i Family Line, a Klienci ceniący sobie ekonomię zakupów znajdą okazyjne oferty w dziale wyprzedaży.
 
„Nasz salon związany jest z marką Black Red White od 14 lat. Podobnie jak nasz partner chcemy rozwijać naszą działalność, aby dostarczać Klientom szeroki wybór asortymentu, nowe aranżacje oraz dbać o profesjonalną obsługę” – mówi właściciel salonu w Jaworze.
 
Odwiedzający sklep w Sieradzu, przy pl. Wojewódzkim 7, mają do wyboru zarówno meble pokojowe, jak i kuchenne. Szeroka paleta asortymentu obejmuje wiele nowości polskiego producenta, między innymi kolekcje pokojowe Azteca, Lejla czy Fini. W salonie zaprezentowana została również oferta mebli młodzieżowych: Indiana, Strzałka, Graphic. Inspirujące przykłady aranżacji wnętrz z meblami Black Red White dadzą impuls do odnowienia mieszkania, a dzięki pojemnym szafom Colin i F29 pomieszczenia zyskają funkcjonalność i łatwiej będzie utrzymać w nich ład.
 
„Decyzję o odnowieniu wystawy w sieradzkim salonie podjęliśmy ze względu na komfort Klientów. Optymalizacja asortymentu i wyeksponowanie nowości to najważniejsze zmiany, jakie zaszły w naszym salonie. Mamy nadzieję, że przypadną do gustu kupującym” – mówi właściciel salonu w Sieradzu.
 
Gruntowne zmiany zaszły również w salonie partnerskim Black Red White w Wołominie, przy ul. Sikorskiego 10. Największym udogodnieniem jest wprowadzenie wygodnego i funkcjonalnego podziału na strefy. Teraz Klienci łatwiej znajdą to, czego potrzebują: meble nowoczesne, klasyczne, kuchenne, młodzieżowe, a także meblościanki i sypialnie. W asortymencie sklepu dominują systemy modernistyczne oraz nowości polskiego producenta, w tym kolekcje Fini, Antwerpen i Danton. Klienci mogą nabywać również dodatki i akcesoria zaprezentowane na ekspozycji, a na terenie miasta mogą liczyć na darmową dostawę mebli.
 
„Pojawienie się w naszym salonie nowości oraz zupełnie nowe rozlokowanie asortymentu to ukłon w stronę Klientów, który obdarzyli nas już zaufaniem oraz zaproszenie dla tych, którzy jeszcze nas nie odwiedzili. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i szeroką ofertą meblową” – mówi właściciel salonu w Wołominie.
 
Mieszkańcy Wyszkowa odwiedzający salon przy ul. Pułtuskiej 63 zauważą jego głęboką metamorfozę. Nowy podział asortymentu na strefy pogrupowane wg funkcji mebli ułatwi Klientom podjęcie najlepszej decyzji dotyczącej wyboru nowych elementów wyposażenia wnętrza. Oferta Black Red White pozwoli na urządzenie salonu, jadalni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Można tu także dokonać zakupu wygodnej sofy, kanapy lub narożnika. Osoby urządzające kuchnię mają do wyboru modułowe meble Family Line oraz linię Junona Line, dedykowaną kuchniom o niewielkim metrażu. Salon oferuje także bogaty wybór dodatków oraz bezpłatny transport zakupów na terenie miasta.
 
„Nasza rodzinna firma współpracuje z Black Red White już od przeszło 15 lat. Dzięki partnerowi nasz salon pełen jest eleganckich i praktycznych nowości meblowych, których szeroka gama powinna zaspokoić nawet najbardziej wymagających Klientów” – mówi właściciel salonu w Wyszkowie.
 
Już teraz znajdź salon w swojej okolicy za pomocą zakładki sieć sprzedaży.