Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon partnerski w Sanoku i metamorfozy ekspozycji w Gdowie, Szamotułach, Wieruszowie i Żyrardowie

Sieć salonów partnerskich Black Red White powiększyła się o  nowy sklep w Sanoku, a wystawy w Gdowie, Szamotułach, Wieruszowie i Żyrardowie przeszły gruntowną renowację. Teraz we wszystkich sklepach zdecydowanie łatwiej znaleźć wymarzone meble!
 
Nowo otwarty salon w Sanoku mieści się w centrum miasta, przy ul. Dworcowej 5. Oprócz dogodnej lokalizacji, Klientów zachęca do odwiedzin bogaty wybór asortymentu. W sklepie znaleźć można meble, które pozwolą na kompleksowe wyposażenie niemalże każdego pomieszczenia w domu. Osoby, które planują odświeżanie sypialni znajdą odpowiednie wyposażenie w specjalnej strefie snu oraz dziale z materacami. Mile zaskoczeni mogą być ci, którzy mają zamiar remontować kuchnię. W sanockim salonie mają do wyboru zabudowę z linii Junona Line, Family Line oraz Nika, a przy tym 8 gotowych inspirujących układów. Na terenie Sanoka Klienci mogą skorzystać z darmowego transportu zakupionych mebli.
 
„Przygotowując nasz salon do otwarcia skupiliśmy się na jego wysokim standardzie i stworzyliśmy najlepiej wyposażony sklep meblowy w Sanoku. Szeroki wybór i profesjonalna obsługa to nasze najmocniejsze punkty, które Klienci z całą pewnością docenią” – mówi właściciel salonu w Sanoku.
 
Ekspozycja mebli w salonie w Gdowie przy ul. Myślenickiej 1123 przeszła niezwykłą przemianę. W sklepie partnerskim Black Red White dostępne są meble młodzieżowe, tapicerowane oraz sypialniane. Nie brakuje w nim również modułów do pokoju dziennego czy jadalni. Klienci, którzy chcieliby sprawić, że ich mieszkania będą bardziej funkcjonalne, znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie szaf z drzwiami przesuwanymi. Na ekspozycji znalazły się również najmodniejsze nowości polskiego producenta, czyli kolekcje Fini, Elpasso, Azteca oraz Antwerpen.
 
Salon partnerski w Szamotułach przy ul. Młyńskiej 3 również przeszedł daleko idącą metamorfozę. Na zoptymalizowanej ekspozycji Klienci znajdą teraz funkcjonalne meble do jadalni, sypialni czy pokoju młodzieżowego. Osoby, które poszukują do mieszkania nowych mebli tapicerowanych, stołu lub krzeseł mogą skorzystać z rozwiązań dostępnych w szamotulskim salonie. Dla Klientów, którzy planują odnowienie kuchni, zorganizowano profesjonalne studio, w którym można zamówić projekt, wycenę, pomiar wnętrza oraz montaż zamówionych mebli. Do wyboru jest wiele praktycznych rozwiązań z linii Junona Line oraz Senso Kitchens.
 
„Oprócz profesjonalnej i pomocnej obsługi, naszym Klientom chcielibyśmy zaoferować także szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. W powiększonym salonie imponuje przejrzystość ekspozycji w ciekawej przestrzeni” – mówi właściciel salonu w Szamotułach.
 
Odnowiona wystawa w salonie w Wieruszowie, przy ul. Górka Wieruszowska 5, zajmuje powierzchnię 1600 m2. Rozlokowano na niej aż 60 przykładowych aranżacji wnętrz, które są inspiracją, jak praktycznie urządzić dowolne wnętrze. Wśród bogatego asortymentu nie brakuje także akcesoriów wyposażenia wygodnej sypialni ani nowych kolekcji Black Red White. Ci, którzy poszukują atrakcyjnej zabudowy kuchennej mogą wybrać odpowiednią propozycję spośród 15 aranżacji kuchni z wykorzystaniem mebli Junona Line i Family Line, natomiast osoby polujące na cenowe okazje znajdą je w dziale wyprzedaży.
 
Metamorfozę przeszła także ekspozycja meblowa w salonie partnerskim Black Red White w Żyrardowie, przy ul. Moniuszki 5. Na odświeżonej wystawie znalazło się miejsce na wiele nowych kolekcji polskiego producenta, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dla wygody Klientów asortyment sklepu obejmuje meble do wszelkich rodzajów pomieszczeń: jadalni, salonów, czy przedpokojów. Wyposażenie sypialni można zakupić w strefie snu, a w profesjonalnym studiu kuchni można zamówić kompletny pakiet usług związanych z przygotowaniem i wykonaniem kuchennej zabudowy. Salon posiada także wewnętrzną galerię dodatków i dekoracji.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Sanoku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Sanoku Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Wieruszowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Żyrardowie
 
„Dzięki współpracy z Black Red White jakość oferowanych przez nas produktów utrzymana jest na najwyższym poziomie przy zachowaniu współczesnego designu oraz zastosowaniu najnowszych rozwiązań technicznych. Krótkie terminy realizacji zamówień oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników wyróżnia nas na tle konkurencji” – mówi właściciel salonu w Szamotułach.
 
Klienci nowych sklepów partnerskich mogą liczyć także na usługi dodatkowe: profesjonalny montaż mebli, transport zakupionego towaru oraz dogodne formy płatności.