Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Kuchnia - Meble kuchenne

Szeroka oferta
Szeroka oferta
Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery systemy kuchni w różnych grupach cenowych. Każdy z nich dopasowany jest do różnorodnych potrzeb. Sprawdź i wybierz ofertę dla siebie.
Szeroka oferta
Ponadczasowe
trendy i wzornictwo
Dbamy o styl. Nasze kuchnie projektujemy w oparciu o najnowsze wzornictwo, ale nie zapominamy też o tradycyjnych rozwiązaniach. Odkryj, jak szeroki jest wybór!
Szeroka oferta
Gwarancja jakości
Meble wykonywane są z dbałością o wysoką jakość wykorzystanych materiałów. Posiadamy certyfikaty i atesty dotyczące ochrony środowiska, higieny i jakości produktów.
Szeroka oferta
Usługi
dodatkowe
Skorzystaj z naszych usług dodatkowych i nie martw się o projekt, transport czy montaż swojej kuchni.

KUCHNIE NA WYMIAR
Kuchnie na wymiar Senso Kitchens powstały z myślą o jeszcze większej swobodzie urządzania. Odkryj niezliczone możliwości i przekonaj się, jak łatwo jest stworzyć kuchenną przestrzeń skrojoną na Twoją miarę. Styl, jakość, funkcjonalne rozwiązania. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
KUCHNIE MODUŁOWE
Odkryj funkcjonalność kuchni modułowych Family Line. Zróżnicowane moduły pozwalają na budowanie dowolnych układów, by maksymalnie dopasować je do wnętrza, które urządzasz. Szeroki wybór kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów to jeszcze więcej możliwości w projektowaniu!
KUCHNIE EKONOMICZNE
System rodzinnych kuchni na każdą kieszeń. Wybieraj spośród ergonomicznych kompletów, które doskonale zdają egzamin w niewielkiej kuchni. Dzięki dodatkowym modułom, możesz je rozbudować, by dopasować również do nieco większej przestrzeni.
SPRAWDŹ GOTOWE ROZWIĄZANIA I WYBIERZ SWÓJ ZESTAW KUCHENNY
Family Line
Junona Line
DOPASUJ KUCHNIĘ DO SIEBIE
Poznaj wszystkie możliwości, dzięki którym kuchnia spełni wszystkie Twoje oczekiwania i dopasuje się do Twojego stylu życia. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, czy dopiero się urządzasz, czy robisz remont. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania stworzone z myślą o Twoich potrzebach.
POJEDYNCZE SZAFKI
BLATY I ELEMENTY DODATKOWE
AKCESORIA I WYPOSAŻENIE SZAFEK
AGD
DODATKI I OŚWIETLENIE
Zadbaj o wszystkie aspekty idealnej kuchni. Wybierz stylistykę frontów, blatów i korpusów, rodzaj szafek, elementy wyposażenia wewnętrznego, a nawet oświetlenie swoich mebli. W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt AGD.
KRZESŁA I STOŁY
Masz kuchnię otwartą na jadalnię? Sprawdź szeroką ofertę krzeseł i stołów, zadbaj o idealną przestrzeń do wspólnych posiłków.
SPRAWDŹ >
KRZESŁA I STOŁY
Masz kuchnię otwartą na jadalnię? Sprawdź szeroką ofertę krzeseł i stołów, zadbaj o idealną przestrzeń do wspólnych posiłków.
Zobacz katalogi Black Red White
JESZCZE WIĘCEJ INSPIRACJI!
ZOBACZ NASZE
KATALOGI
Zainspiruj się, wybierz swój styl, kolorystykę
i najlepsze dla siebie rozwiązania.
ZOBACZ >
Zobacz katalogi Black Red White
JESZCZE WIĘCEJ INSPIRACJI!
ZOBACZ
NASZE KATALOGI
ZOBACZ >