Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon firmowy w Nisku

Mapa sieci sprzedaży Black Red White wzbogaciła się o nowy salon firmowy w Nisku, w którym przygotowane zostały atrakcyjne promocje na wybrane produkty z szerokiej oferty firmy. Teraz konsumenci mają jeszcze lepszy dostęp do oferty Black Red White, a ponadto mogą dokonać zakupów tańszych nawet o 30% lub skorzystać z płatności rozłożonej na 10 rat 0%.
 
Salon firmowy Black Red White w Nisku Najnowszy salon firmowy Black Red White powstał w Nisku przy ul. Sandomierskiej 18b. Na powierzchni liczącej 720 m2, zastosowane zostały nowe rozwiązania wizualne, a także wyjątkowy system oznaczeń komunikacyjnych, który zdecydowanie ułatwi Klientom odnalezienie konkretnych produktów. W sklepie dostępny jest duży wybór mebli, dodatków, a przede wszystkim ok. 30 gotowych, niezwykle pomocnych oraz inspirujących układów pokojowych i kuchennych. Wśród asortymentu sklepu dominują meble do sypialni, jadali, salonu oraz pokoi młodzieżowych, a ponadto meble tapicerowane oraz kuchnie z linii Family Line i Senso Kitchens.
 
Otwarcie salonu połączone zostało z ofertą promocyjną na wybrane meble, która potrwa do 20 kwietnia. Wśród nich dostępne są między innymi elementy z systemu Azteca oraz kanapy – wersalka Sara, sofa Leon i narożnik Jacek – wszystkie tańsze o 30%! W niższych cenach zakupić można również meble z linii Kaspian, meble młodzieżowe Strzałka, a także kolekcje kuchenne – Junona Line oraz Family Line. Dodatkowo Klienci mają możliwość rozłożenia płatności na 10 rat 0% bez pierwszej wpłaty, bez prowizji i bez oprocentowania.
 
Klienci salonu mają możliwość skorzystania z usługi darmowego transportu. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 oraz w soboty w godzinach 9-14.