Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowe salony w Brodnicy i Augustowie oraz odświeżone studio kuchni w Opolu, Sosnowcu i Koźle

Zupełnie nowe salony partnerskie zostały otwarte w Brodnicy i Augustowie, natomiast w sklepach w Sosnowcu, Koźle oraz Opolu dokonano modernizacji studiów kuchni. Black Red White nie tylko sukcesywnie odświeża swoje sklepy partnerskie, ale także otwiera kolejne punkty, które ułatwiają kupującym dostęp do pełnej oferty produktów.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Brodnicy Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Brodnicy Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Brodnicy Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Brodnicy
Nowo otwarty salon partnerski w Brodnicy, przy ul. Sikorskiego 2a zajmuje powierzchnię 1400m2, a w swoim asortymencie posiada wiele mebli do jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowego oraz kuchni. Przygotowano w nim specjalną strefę snu, w której znaleźć można pięć gotowych ekspozycji. Łącznie w sklepie powstało 30 aranżacji do wszystkich domowych pomieszczeń, z przewagą mebli salonowych. Ponadto znaleźć w nim można meble tapicerowane, szafy z drzwiami przesuwnymi, krzesła, stoły, a także materace. Wśród kolekcji kuchennych dominują meble z linii Family Line oraz Junona Line, natomiast wśród nowości przeważają meble pokojowe, jak Antwerpen, Fini, Nepo, Rosti oraz Lejla.
 
Sklep partnerski w Augustowie mieści się przy ul. Tytoniowej 13 i zajmuje 1140m2, a jego asortyment podzielony został na kolekcje klasyczne oraz nowoczesne. W Augustowie dostępny jest cały przekrój oferty Black Red White wraz z szafami: Colin, F-28 i Vektra, a także 30 gotowych podpowiedzi na urządzenie domu, w tym siedem aranżacji kuchni z linii Junona, Senso Kitchens oraz Family Line. Specjalna ekspozycja dodatków pomaga łatwo odnaleźć potrzebne rzeczy, które często są przedmiotem szybkich zakupów. Sklep zapewnia także bezpłatny transport w obrębie miasta.
 
"Cieszymy się, że możemy zaoferować Klientom wysokiej jakości produkty. Oferta naszego salonu została dostosowana do potrzeb konsumentów, którzy są szczególnie wymagający. Funkcjonalnie rozmieszczony bogaty asortyment mebli sprawia, że każdy jest w stanie odnaleźć to czego szuka." – mówi właściciel sklepu w Augustowie.
 
Renowacja studia kuchni w Sosnowcu, przy ul. Braci Miroszewskich 104, to więcej możliwości, nowe pomysły, a także większa dostępność mebli kuchennych. Studio zajmuje powierzchnię 80 m2, a znaleźć w nim możemy aż 7 układów mebli z linii Senso Kitchens oraz 5 aranżacji z kolekcji Family Line. Ponadto z kolekcji Senso Kitchens wyeksponowano dodatkowo wszystkie nowości.
 
Studio kuchenne w miejscowości Koźle, zlokalizowane pod adresem Gazowa 5, zajmuje obszar 100 m2, na którym zlokalizowanych jest 14 układów, w tym 10 z linii Senso Kitchens oraz 4 z linii Family Line. Studio daje możliwość dopasowania mebli do indywidualnego pomieszczenia w każdym domu. Klienci mogą skorzystać z usługi zaprojektowania mebli, zamówienia usługi pomiaru oraz montażu zabudowy.
 
"Nasz salon świadczy pełny pakiet usług związanych z umeblowaniem przestrzeni kuchennej – od wykonania projektu po montaż mebli. Klienci mogą dzięki temu powierzyć nam całkowicie kwestie wyposażenia swoich kuchni – mają zapewniony pełny serwis w jednym miejscu, co gwarantuje im dużą oszczędność czasu." – mówi właściciel sklepu w Koźle.
 
Największe spośród odświeżonych studio mieści się w Opolu przy ul. Ozimskiej 184 – jego powierzchnia zajmuje aż 200 m2, a wewnątrz znaleźć można 22 aranżacje, które obejmują kolekcje Family Line – 15 układów oraz Senso Kitchens – 7 gotowych inspiracji. Oferta sklepu zapewnia również pełną gamę dodatków, które w wyjątkowy sposób budują charakter wnętrza.
 
"Unowocześniliśmy nasze studio kuchenne, w którym Klienci mogą zamówić gotowe projekty. Studio zostało powiększone o dodatkowe układy, aby zagwarantować jeszcze większy wybór mebli z linii Senso Kitchens, a także Family Line." – mówi właściciel sklepu w Opolu.
 
Lokalizacje i godziny otwarcia nowych sklepów znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.