Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Metamorfoza salonu Black Red White w Warszawie

Black Red White przeprowadziła metamorfozę sklepu w Warszawie zgodnie z założeniami rebrandingu marki. Jednym z jego założeń jest prezentacja asortymentu w nowy i funkcjonalny sposób oraz dostosowanie salonów do oczekiwań Klientów. Black Red White dociera ze swoją bogatą ofertą mebli i dodatków do coraz szerszych kręgów odbiorców dzięki modernizacji istniejących salonów, które zyskują jeszcze bardziej przyjazne wnętrza i sposób ekspozycji.
Metamorfoza salonu Black Red White w Warszawie Metamorfoza salonu Black Red White w Warszawie Metamorfoza salonu Black Red White w Warszawie
Zgodnie z nową koncepcją wszystkie ekspozycje zostały przygotowane w taki sposób, aby jeszcze dokładniej oddawały charakter domowego wnętrza. Utworzone zostały między innymi odrębne działy, których nazwy odpowiadają domowym pomieszczeniom. Wszystkie strefy zostały wyposażone w aranżacyjne dodatki i tekstylia oraz oświetlenie. Dzięki zastosowaniu multimedialnych standów w salonie Black Red White można również zaprojektować własne meble.
 
Salon firmowy przy ul. Popularnej 75 działa od września 2009 roku i należy do 12 największych salonów Black Red White w Polsce. Dla komfortu odwiedzających ekspozycja znajduje się na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 14 tys. m2. W odrębnych działach, które oddają charakter domowego wnętrza prezentowane są meble do salonu, sypialni i kuchni, gdzie można obejrzeć oraz zamówić meble z kolekcji Junona Line, Family Line oraz kuchnie na wymiar z linii Senso Kitchens. Sklep firmowy Black Red White przy ul. Popularnej posiada największą w Warszawie strefę sypialni i szaf. Jest to duże ułatwienie przy planowaniu aranżacji sypialni, ponieważ Klienci mogą znaleźć duży wybór łóżek tapicerowanych, ram łóżek oraz materacy, a także stylowych i pojemnych szaf, które tworzą domową garderobę. Uzupełnieniem oferty jest galeria dekoracji, w której zaprezentowano różnego rodzaju artykuły wyposażenia wnętrz, m.in. oświetlenie, dywany, szkło, porcelanę oraz tekstylia.
 
Salon otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00 oraz w niedziele od 10:00 do 20:00.