Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Przemyśl z nowym salonem firmowym Black Red White

12 listopada został otwarty nowy salon firmowy Black Red White w Przemyślu. Klienci znajdą w nim ciekawe pomysły na urządzenie wnętrz oraz atrakcyjny system komunikacyjny, ułatwiający robienie zakupów. Otwarciu sklepu towarzyszą ceny niższe nawet o 30% oraz specjalna oferta 30 rat 0%.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie firmowym w Przemyślu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie firmowym w Przemyślu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie firmowym w Przemyślu
Nowo otwarty salon w Przemyślu o powierzchni 1400 m2 jest zlokalizowany w Centrum Handlowym Blue Park przy ulicy Lwowskiej 17a. W szerokiej ofercie przemyskiego sklepu znaleźć można meble skrzyniowe, jak również tapicerowane. Dostępny jest także asortyment mebli kuchennych od Black Red White. Klienci mają do wyboru moduły z linii Family Line, które z łatwością można dopasować do każdej kuchni i różnych pomysłów na stylizację. Standard ekspozycji całego salonu został dostosowany do założeń rebrandingu marki Black Red White, który ma za zadanie ułatwić zakupy Klientom oraz odświeżyć wizerunek przyjaznej firmy. Poza nowościami w ofercie są również gotowe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni całego mieszkania w postaci wielu inspirujących aranżacji.
 
Nowy koncept eksponowania asortymentu zakłada ustawienie mebli w taki sposób, aby jak najlepiej oddawały charakter prawdziwych domowych wnętrz. Przygotowane aranżacje łączą elementy z różnych kolekcji i urozmaicone są akcesoriami oraz tekstyliami. Dla wygody kupujących nazewnictwo stref z asortymentem odpowiada domowym pomieszczeniom.
 
Klienci, którzy zdecydują się na zrobienie zakupów do 19 listopada, mogą skorzystać z promocji 30 rat 0% lub nabyć wybrany asortyment nawet do 30% taniej. Oferta promocyjna, oprócz mebli pokojowych i kuchennych, obejmuje także dekoracje, tekstylia i akcesoria wyposażenia wnętrz.
 
Sklep w Przemyślu otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-20.00 oraz w niedziele od 10.00 do 19.00.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można na stronie www.brw.pl.