Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White na targach branży meblowej w Belgradzie

Firma Black Red White wzięła udział w międzynarodowych targach branży meblowej International Fair Of Furniture, Equipment And Interior Decoration, które odbywają się cyklicznie już od 1963 roku. 53. edycja targów w Belgradzie miała miejsce w dniach 10-15 listopada.
Ekspozycja mebli Black Red White na targach w Belgradzie Ekspozycja mebli Black Red White na targach w Belgradzie
Firma Black Red White zaprezentowała gotowe aranżacje z wykorzystaniem najnowszych kolekcji. Do umeblowania pokoju dziennego zaproponowano nowoczesne meble Antwerpen, Cupido, Gent, Dinaro czy Kaspian. Na ekspozycji znalazły się również linie Largo Classic w zestawieniu z fotelem Chateaux Es, linia Stylius z fotelem Maks, a także kolekcje Oregon, Indiana, Elpasso oraz Luca.
Ekspozycja mebli Black Red White na targach w Belgradzie Ekspozycja mebli Black Red White na targach w Belgradzie Ekspozycja mebli Black Red White na targach w Belgradzie
Międzynarodowe Targi Mebli w Belgradzie są wśród najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży mebli, materiałów produkcyjnych i maszyn do obróbki drewna dla przemysłu meblarskiego oraz dekoracji wnętrz w Europie Południowo-Wschodniej. W tym roku zostało zarejestrowanych 400 wystawców, natomiast liczba zwiedzających sięgnęła 60 tysięcy.