Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon Black Red White w Gliwicach i odświeżone sklepy w Strzegomiu, Szprotawie, Ustroniu oraz Raciborzu

Mapa salonów Black Red White została powiększona o kolejny punkt handlowy – tym razem w Gliwicach. Jest to pierwszy sklep meblowy Black Red White w tym mieście. W ramach modernizacji, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz dostosowanie oferty do oczekiwań klientów spółka odświeżyła również salony w Ustroniu, Raciborzu, Szprotawie i Strzegomiu.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Gliwicach Nowy salon Black Red White w Gliwicach mieści się przy ul. Pszczyńskiej 197. Na powierzchni 1000 m2 klienci mogą zobaczyć 29 gotowych aranżacji, w tym ekspozycje mebli do salonu, sypialni, jadalni, pokoju dziecka, a także strefę snu oraz 6 układów kuchennych z linii Family Line oraz Junona Line. W każdym z działów aranżacje uzupełniają stylowe dodatki i akcesoria wyposażenia wnętrz. Klienci z łatwością znajdą wszystko, czego potrzebują do danego pomieszczenia – od mebli, przez tekstylia i dekoracje, aż do elementów oświetlenia. W salonie znajduje się też funkcjonalnie zaaranżowane małe mieszkanie o powierzchni zaledwie 35 m2. Pomysłowo zaprojektowana przestrzeń z mnóstwem ciekawych pomysłów na organizację i przechowywanie to idealna podpowiedź dla osób, które mają problem z urządzeniem niewielkiego mieszkania.
 
Odświeżone salony meblowe w Strzegomiu oraz Szprotawie oferują klientom szeroki asortyment mebli do wszystkich domowych pomieszczeń. W strzegomskim sklepie zaaranżowanych zostało 31 ekspozycji – w tym 4 układy mebli do sypialni oraz 9 układów kuchennych. W salonie Eden w Szprotawie do dyspozycji odwiedzających przygotowano 35 gotowych aranżacji. W obu salonach klienci mają możliwość zamówienia pomiaru mebli kuchennych, a także zlecenia ich projektu i montażu.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Szprotawie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Strzegomiu  Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Raciborzu
 
Najwięcej inspirujących aranżacji czeka na osoby, które odwiedzą salon w Raciborzu przy ul. Nowej 17. Odwiedzający mogą zobaczyć ponad 40 ciekawych ekspozycji, a wśród nich wiele nowości produktowych, strefę snu oraz układy kuchni rodzinnych Family Line. Głównym punktem salonu jest małe mieszkanie, w którym nie brakuje ciekawych rozwiązań i pomysłów na praktyczną aranżację niewielkich wnętrz.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Ustroniu Gruntownej metamorfozie został poddany również salon w Ustroniu, który mieści się na ul. Daszyńskiego 26. Placówka o wielkości ponad 600 m2 oferuje odwiedzającym szeroki asortyment produktów Black Red White. Klienci mogą wybierać meble spośród kolekcji mebli przeznaczonych do aranżacji salonu, kuchni, jadalni, sypialni, pokoju dziecka, a nawet garderoby i przedpokoju. Dodatkowo na odwiedzających czeka strefa snu, a także dział wyprzedaży.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.