Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowoczesne studia kuchni Black Red White w Nowym Targu i Orzeszu

Ekspozycja mebli kuchennych Black Red White w salonie partnerskim w Orzeszu W Black Red White nieustannie trwają prace nad rozszerzeniem oferty mebli kuchennych. Od listopada mieszkańcy Nowego Targu i Orzesza mają możliwość odwiedzenia profesjonalnych studiów kuchni, w których czeka na nich całe mnóstwo możliwości na urządzenie kuchennego wnętrza. Wykonanie projektu, dokładny pomiar czy montaż mebli jeszcze nigdy nie były takie proste.
 
W Orzeszu przy ulicy Gliwickiej 37A powstało zupełnie nowe studio kuchni Black Red White.  Na powierzchni liczącej 120m2 klienci mogą zobaczyć ekspozycje systemów kuchennych z linii profesjonalnych kuchni na wymiar Senso Kitchens, kuchni modułowych Family Line oraz funkcjonalnych kompletów Junona. Duży wybór asortymentu, jego zróżnicowana stylistyka i warianty cenowe sprawiają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Profesjonalne studio oferuje klientom możliwość wykonania projektu zabudowy kuchennej, pomiaru wnętrza i montażu mebli. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie odwiedzających czeka na nich duży parking.
 
Ekspozycja mebli kuchennych Black Red White w salonie partnerskim w Nowym Targu Modernizacja istniejącego studia kuchni przeprowadzona została w Nowym Targu. Osoby, które odwiedzą placówkę przy ulicy Sikorskiego 14A będą miały okazję zapoznać się z ofertą mebli kuchennych Junona Line, Senso Kitchens oraz Family Line. W salonie zaprezentowanych zostało 8 funkcjonalnych aranżacji, które można z łatwością dostosować do każdego wnętrza. Gotowe inspiracje pozwalają klientom poznawać sprawdzone sposoby na funkcjonalną, a jednocześnie stylową kuchenną aranżację. Na specjalne zamówienie klientów dostępna jest również usługa transportu i montażu mebli.
 
W studiach kuchni Black Red White można skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników, którzy pomogą zrealizować plan nowej, funkcjonalnej kuchni – od wykonania pomiaru wnętrza, poprzez profesjonalny projekt, transport, aż do montażu mebli.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.