Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Kolekcja Bari wyróżniona w konkursie Meble Plus – Produkt 2016

Nowoczesny system Bari od Black Red White został wyróżniony w konkursie „Meble Plus – Produkt 2016” w kategorii „Salon”. Kolekcja zdobyła uznanie między innymi za znaczące walory użytkowe i estetyczne.
 
Podczas XIV edycji prestiżowego konkursu „Meble Plus – Produkt 2016” magazynu „Meble Plus” oraz portalu Biznesmeblowy.pl wybrano najlepsze produkty branży meblarskiej w Polsce. Najważniejsze kryteria przyznawania nagród w konkursie obejmują walory wzornicze, użytkowe i estetyczne, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorstwo rozwiązań. Zwycięzców wyłoniła kapituła konkursowa złożona z przedstawicieli producentów mebli i akcesoriów, organizacji kupieckich, uczelni, targów branżowych, a także projektanci i architekci wnętrz oraz dziennikarze prasy branżowej i konsumenckiej.
 
Kolekcja Bari Black Red White - pokój dzienny Kolekcja Bari Black Red White - sypialnia Kolekcja Bari Black Red White
 
Kolekcja Bari to propozycja dla osób ceniących materiały i rozwiązania najwyższej jakości. Naturalny dąb o ciepłym wybarwieniu i wyrazistej strukturze kontrastuje z połyskującą bielą. To oryginalne połączenie kolorów i dekorów współgra z nowoczesnym projektem mebli wyposażonych w praktyczne rozwiązania, takie jak akcesoria z systemem cichego domykania i energooszczędne oświetlenie LED. Kolekcja składa się z kilkunastu modułów, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób zarówno podczas urządzania salonu, jadalni, jak i sypialni.