Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Metamorfozy salonów partnerskich Black Red White – zobacz, jak się zmieniamy!

Kolejny etap gruntownych renowacji przestrzeni sprzedażowych Black Red White trwa. W grudniu na nowo otwarte zostały cztery salony partnerskie – w Łomży, Lipnie, Bogatyni oraz Skwierzynie. Wszystko po to, by dać Klientom jeszcze więcej inspiracji i gotowych pomysłów na urządzenie mieszkania oraz zapewnić jak najlepszy dostęp do produktów marki.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Łomży Gruntowną metamorfozę przeszedł salon meblowy Meblux w Łomży przy ul. Legionów 60a. Najwyższy standard prezentowanej oferty gwarantują zupełnie nowe ekspozycje mebli – 24 boksy do złudzenia przypominają prawdziwie domowe wnętrza i podsuwają oryginalne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania dla domu. W salonie Meblux Klienci znajdą gotowe układy kuchni, strefę dobrych cen, boks wyprzedażowy oraz praktycznie urządzone mieszkanie o wielkości 35 m2. Wielu inspiracji dostarczą stylowe dodatki, które stanowią element ekspozycji. Profesjonalna obsługa z pewnością pomoże w wyborze idealnych mebli do mieszkania.
 
Zmiany zostały przeprowadzone również w salonie w Lipnie zlokalizowanym przy ul. Mickiewicza 46. Przestrzeń sprzedażowa o wielkości 570 m2 została dostosowana do potrzeb Klientów i zaaranżowana tak, by jak najlepiej wyeksponować dostępne w ofercie meble i dodatki. Odwiedzający mogą zobaczyć najnowsze kolekcje Black Red White oraz systemy kuchenne Family Line i Junona. Dla osób, które poszukują wyjątkowych okazji i chcą zaoszczędzić na urządzaniu mieszkania salon przygotował specjalną strefę wyprzedaży.
 
W grudniu na nowo otwarty został jedyny punkt handlowy w Bogatyni. Przy ul. Kościuszki 26 na Klientów czeka aż 1000 m2 ekspozycji, w tym meble pokojowe, tapicerowane, kuchnie, a także mała galeria dodatków. 30 gotowych aranżacji zapewnia mnóstwo ciekawych pomysłów na urządzenie całego mieszkania. Na osoby, które przymierzają się do remontu kuchni czeka profesjonalne studio z możliwością wykonania kuchennego projektu na miarę każdego wnętrza.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Bogatyni Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Bogatyni Ekspozycja mebli Black Red White w salonie partnerskim w Łomży
 
W salonie w Skwierzynie również zmodernizowano i odświeżono ekspozycję wedle nowych standardów marki Black Red White. Placówka, która mieści się przy ul. Batorego 6 oferuje szereg udogodnień, dzięki czemu zakupy stają się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. 14 gotowych aranżacji pokazuje ogromne możliwości urządzania wnętrz i udowadnia, że nawet małe przestrzenie można funkcjonalnie zagospodarować. Odwiedzający mogą zobaczyć nie tylko meble pokojowe, ale również kuchnie, materace, stoły i krzesła, a także systemy szaf z drzwiami przesuwnymi.   Dla osób, które uważnie śledzą najnowsze trendy salon przygotował ekspozycje najnowszych kolekcji producenta – nowoczesne systemy Nepo, Dinaro i Gent oraz skandynawskie Porto.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.