Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Dęblin, Wieliczka i Nowy Targ z odmienionymi salonami Black Red White.

Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Dęblinie Kolejne trzy miasta objął proces modernizacji salonów partnerskich Black Red White. Tym razem odmienione wnętrza i nowe ekspozycje mebli znaleźć można w salonach w Dęblinie, Wieliczce i Nowym Targu. Marka Black Red White systematycznie odświeża swoje przestrzenie sprzedażowe, by jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb i wymagań Klientów.
 
Mieszkańcy Dęblina już teraz mogą zapoznać się z wnętrzem zmodernizowanego salonu „AMID DESIGN”, który mieści się przy ul. Warszawskiej 7. Placówka oferuje swoim Klientom meble i dodatki do całego mieszkania. Kupujący mają okazję poznać najnowsze kolekcje Black Red White, takie jak skandynawskie Porto czy młodzieżowy Malcom z nowatorskim nadrukiem na frontach. Bogatą ofertę mebli pokojowych wzbogacają kuchnie Family Line oraz Junona. Klienci dodatkowo mogą skorzystać z usług profesjonalnego pomiaru wnętrza kuchennego oraz montażu mebli.
 
Zmiany zaszły również w salonie meblowym „TOP CEZAR” w Nowym Targu. Placówka zlokalizowana przy ul. Składowej 1 została odświeżona i przearanżowana tak, by Klienci mogli czerpać jak największy komfort z zakupów. Dostępny w salonie asortyment z oferty Black Red White obejmuje meble i dodatki w różnych stylach i kolorach. Na odwiedzających czeka całe mnóstwo możliwości – aż 30 gotowych aranżacji, strefa snu, nowości produktowe, a także dział wyprzedaży. To jednak nie wszystko. Salon oferuje odwiedzającym możliwość zakupu mebli kuchennych z linii Family Line oraz Junona. Kupujący mogą skorzystać również z usług pomiaru wnętrza oraz montażu mebli.
 
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Nowym Targu Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Wieliczce
 
Kolejnym miastem, które zostało objęte przebudową salonu partnerskiego Black Red White jest Wieliczka. To właśnie tam przy ul. Nowy Świat 27 mieści się placówka handlowa o powierzchni 350 m2. Pełna oferta mebli zaprezentowana została w 16 estetycznie zaaranżowanych boksach, które przedstawiają funkcjonalne układy oraz propozycje ustawienia mebli i dodatków w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Klienci mogą zobaczyć nowości produktowe Black Red White np. system Gent czy Dinaro, a także skorzystać z okazji i kupić meble taniej w dziale wyprzedaży. Na życzenie Klienta salon umożliwia skorzystanie z pakietu usług dodatkowych, takich jak transport czy montaż mebli.
 
Mapa wszystkich salonów Black Red White jest dostępna w zakładce sieć sprzedaży.