Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Kraków z odnowionym salonem Black Red White

Black Red White konsekwentnie zmienia wnętrza salonów i jeszcze bardziej otwiera się na potrzeby swoich klientów. W sobotę 14 maja odwiedzający salon w Krakowie przy ul. Pilotów 6 mogli zobaczyć zupełnie nowe wnętrze sklepu i wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach.
 
Otwarcie salonu w Krakowie rozpoczęło się eventem z gościem specjalnym, aktorką i blogerką kulinarną Anetą Zając. Klienci mogli przyjrzeć się warsztatom z dekoracji stołu oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dodatkowo przez cały dzień można było skorzystać z fachowych porad i wykonać bezpłatne projekty u profesjonalnych projektantów wnętrz, którzy czekali na klientów w całym salonie. Atrakcjom towarzyszyły wyjątkowe promocje - 800 mebli taniej o 25% oraz 30 rat 0% ze spłatą po wakacjach.
Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Krakowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Krakowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Krakowie Ekspozycja mebli Black Red White w salonie w Krakowie
Wnętrze krakowskiego salonu przeszło gruntowną metamorfozę. Sklep został dostosowany do najnowszych standardów marki i wzbogacony o zupełnie nowe aranżacje. Specjalnie wydzielone strefy na każdym kroku ułatwiają odwiedzającym podróż po wnętrzach pełnych wyjątkowych pomysłów i ciekawych inspiracji na urządzenie własnego domu czy mieszkania.
 
W salonie Black Red White klienci mogą znaleźć meble do każdego domowego wnętrza – meble tapicerowane, stoły i krzesła, stylowe kolekcje pokojowe oraz szeroki wybór mebli kuchennych w różnych stylach i kolorach. Mnóstwo inspiracji dostarczy też galeria dodatków i dekoracji oraz specjalnie zaaranżowane niewielkie mieszkania o metrażu 35m2 i 53m2, które udowadniają, że niewielkie wnętrza wcale nie muszą być za małe, żeby pięknie je urządzić.
 
Mapę wszystkich salonów Black Red White znaleźć można w zakładce sieć sprzedaży.