Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy katalog mebli i dodatków Black Red White

Katalog 2016 Black Red White Inspirujące aranżacje, gotowe rozwiązania, dodatki, a także wiele nowości produktowych – teraz wszystkie te elementy można znaleźć w jednym miejscu – najnowszym Katalogu mebli i dodatków od Black Red White.
 
Marka Black Red White zaprezentowała najnowszy Katalog produktów na rok 2016. Ten zawierający ponad trzysta stron przewodnik po świecie designu to nie tylko prezentacja systemów meblowych, ale przede wszystkich pełna ciekawych pomysłów i rozwiązań publikacja dla wszystkich, którzy kochają piękne wnętrza. Katalog można zobaczyć online oraz zamówić z bezpłatną dostawą do domu.
 
Tego roku Black Red White zachęca do wychodzenia poza utarte schematy urządzania wnętrz pokazując, jak łatwo za pomocą łączenia dodatków oraz elementów różnych kolekcji możemy tworzyć wyjątkowe aranżacje. Dzięki oryginalnym rozwiązaniom i całej gamie możliwości swój dom możemy urządzić dokładnie tak, jak tego chcemy i idealnie dopasować go do własnych potrzeb.
 
Katalog został tematycznie podzielony na kilka domowych stref: pokój dzienny i jadalnia, pokój młodzieżowy, miejsce do pracy, sypialnia i garderoba oraz przedpokój, które zdecydowanie ułatwiają odnalezienie odpowiednich produktów. Poza prezentacją nieszablonowych kolekcji mebli znajdziemy w nim również stylowe dodatki - miękkie tekstylia, elementy oświetlenia i dekoracje - oraz propozycje komfortowych mebli wypoczynkowych. Idąc tropem najnowszych trendów w aranżacji wnętrz Black Red White proponuje również swoim klientom systemy mebli personalizowanych. Possi oraz najnowsza kolekcja Possi Light to szlagierowe produkty polskiej marki, które dają nieograniczone wprost możliwości projektowania własnych mebli.
Kolekcja Graphic Black Red White Kolekcja Possi Black Red White Kolekcja Porto Black Red White
Marka Black Red White od lat stara się sprostać gustom i oczekiwaniom osób o różnym spojrzeniu na design, dlatego też w nowym katalogu produktów można znaleźć meble i dodatki utrzymane w różnych stylach i kolorach. Poza nowoczesnymi systemami wiele jest również propozycji utrzymanych w nurcie klasyki, dalekiej Skandynawii i ponadczasowym stylu glamour.
 
Katalog 2016 Black Red White