Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Brw.pl jednym z najlepszych e-sklepów w Rankingu Sklepów Internetowych 2018!

Konsumencki Lider Jakości 2018 Dziewiąta już edycja autorskiego zestawienia Ranking Sklepów Internetowych 2018, organizowanego przez serwis Opineo.pl, to niemal dwa miliony głosów, 38 tysięcy ocenianych sklepów i 164 wyróżnione. Sklep internetowy brw.pl uplasował się na trzecim miejscu podium w kategorii „Dom i wnętrze”!
 
Kupujący online stanowią dzisiaj ponad połowę wszystkich internautów w Polsce. To właśnie ta szeroka grupa tworzy Ranking Opineo.pl, który opiera się? na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach wystawionych przez kliento´w sklepo´w internetowych już po dokonanych zakupach. Wystawiaja?c opinie?, konsumenci poddają ocenie: szybkos´c´ realizacji zamo´wienia, poziom obsługi klienta oraz jakos´c´ zapakowania przesyłki. W końcowym etapie deklaruja? również, czy poleciliby dany sklep internetowy swoim znajomym. Do Rankingu Sklepów Internetowych kwalifikują się tylko te sklepy, które mogą pochwalić się co najmniej setką recenzji.
 
Opineo.pl to niezależna platforma wspomagająca i aktywizująca do komunikacji konsumentów z firmami. Dzięki wiarygodnym opiniom, każdy może zapoznać się z opiniami innych kupujących o konkretnym sklepie internetowym, firmie czy produkcie. Serwis powstał w 2006 roku jako odpowiedź na dynamiczny rozwój zakupów przez Internet, a wraz z nim konieczność weryfikacji jakości usług oferowanych przez tysiące polskich e-sprzedawców. Opineo.pl jest jednym z pierwszych polskich serwisów umożliwiających podejmowanie decyzji zakupowych na podstawie opinii społeczności internetowej.