Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Konsumencki Lider Jakości 2018
Bogaty asortyment, wysoka jakość produktów i usług, atrakcyjne ceny oraz świetny design – tak postrzegają markę Black Red White konsumenci. Dzięki ich uznaniu, Black Red White zostało wyróżnione tytułem złotego Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii ,,Salony meblowe”.
 
Konsumencki Lider Jakości 2021 to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych w tym roku na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów jednoznacznie identyfikujących liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.
 
W przeprowadzonym badaniu doceniono również fakt, iż Black Red White jest grupą meblarską, producentem i dystrybutorem z polskim pochodzeniem.
 
W Black Red White stale dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Dziękujemy za zaufanie.
 
Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.