Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Wspólnie dajemy drugie życie opakowaniom

Zrównoważony rozwój leży u podstaw naszej kultury organizacyjnej, dlatego też z dumą deklarujemy, że wspólnie z firmą AKPOL oraz Marflex MJ Maillis Poland stworzyliśmy obieg zamknięty dla produktu, jakim jest folia stretch.
 
Jak tworzymy obieg zamknięty?
W Black Red White dbamy o to, by zużyta folia stretch została przechowana w odpowiedni sposób, aż do momentu przekazania jej producentowi regranulatów, firmy AKPOL. Dzięki swoim zaawansowanym procesom recyklingowym, AKPOL przetwarza odpad na regranulat rLLDPE, a następnie dostarcza go do producenta folii stretch, firmy Marflex MJ Maillis Poland. Regranulat ten zostanie ponownie wykorzystany do produkcji folii stretch z 30% udziałem PCR (post consumer recycled), która obecna jest w stałej ofercie producenta.
 
Wierzymy, że wykorzystując gospodarkę o obiegu zamkniętym, wspólnie przyczyniamy się do zminimalizowania ilości produkowanych odpadów.
 
Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży. Już od trzech dekad proponuje klientom rozbudowaną ofertę swoich produktów. Szeroki asortyment, różnorodne wzornictwo i konkurencyjne ceny sprawiają, że Black Red White od początku swojego istnienia jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich marek.
Wspólnie dajemy drugie życie opakowaniom