Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Black Red White wspiera uchodźców

Grupa BRW wspiera akcje pomocy dla uchodźców. Przekazała m.in. 1 000 materacy hotelom Arche, które organizują bazę noclegową dla uciekających z Ukrainy. Pomoc trafi także do Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które zaopiekują się ukraińskimi dziećmi z domów dziecka.
 
Pierwsza transza 200 materacy wyruszyła do Folwarku i Pałacu w Łochowie, druga – 300 materacy do hotelu w Siedlcach. Zakwaterowani zostaną tam uciekający przed wojną mieszkańcy Ukrainy. Kolejne 500 materacy w najbliższych dniach zostanie dostarczone do magazynu Arche, skąd będą dalej dystrybuowane do kolejnych lokalizacji.
 
Grupa BRW zdecydowała się dołączyć do działań podejmowanych przez sieć hoteli, aby przyśpieszyć budowę bazy noclegowej, tym samym zwiększając efektywność organizowanej pomocy.
 
Wsparcie otrzymało również Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które przyjęło pod swoje dachy dzieci z ukraińskich domów dziecka. Znalazły one schronienie w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w Biłgoraju, Zamościu i Siedlcach. Do ośrodków trafią najbardziej potrzebne obecnie materiały, m. in. łóżka, materace, komplety pościeli, narzuty, koce oraz ręczniki.
Black Red White wspiera uchodźców