Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Wielkie otwarcie nowego salonu firmowego Black Red White w Krakowie

Nowy sklep Black Red White w Krakowie to 1100 m2 powierzchni, na których zaprezentowane są gotowe pomysły na urządzenie każdego wnętrza. Wszyscy, którzy odwiedzą salon mogą czerpać inspiracje z ponad 30 zaaranżowanych wnętrz pokoi dziennych, młodzieżowych, sypialni, jadalni i gabinetów. Natomiast Klienci planujący urządzenie kuchni znajdą mnóstwo ciekawych rozwiązań w studiu kuchni, w którym zaprezentowano 10 gotowych aranżacji. Można tu kupić gotowy zestaw mebli lub skorzystać z profesjonalnej usługi projektowania i zamówić kuchnię na wymiar.


Salon Black Red White zlokalizowany jest na ul. Zakopiańskiej 58 w Galerii Silver Square na 1 piętrze, w pobliżu CH Zakopianka i Cinema City. Każdy, kto odwiedzi sklep, z pewnością znajdzie coś dla siebie, gdyż bogata oferta mebli i dodatków przygotowana jest zarówno z myślą o nowoczesnych aranżacjach, jak i tradycyjnych wnętrzach.


Specjalnie z okazji otwarcia, firma przygotowała mnóstwo atrakcyjnych ofert. Każdy, kto w dniach 23 – 26 sierpnia wybierze się do nowego sklepu Black Red White będzie miał możliwość zakupu mebli do pokoju, sypialni i jadalni taniej o wartość podatku VAT! To niepowtarzalna okazja dla tych, którzy właśnie myślą o zmianie aranżacji wnętrz swoich domów. Więcej promocji na wybrany asortyment będzie obowiązywać aż do 11 września.


Black Red White to nie tylko ogrom inspiracji, ale i szereg usług dodatkowych – transport zakupionych produktów, montaż mebli czy profesjonalna obsługa. To jednak nie wszystko – firma oferuje również krótkie terminy realizacji zamówień, a z okazji otwarcia – transport gratis (szczegóły w salonie).


Nowy salon firmowy Black Red White przy ulicy Zakopiańskiej 58 czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00, w soboty od godziny 10:00 do 16:00, natomiast w niedzielę w godzinach 11:00 – 16:00.