Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Firma Black Red White zakończyła przebudowę salonu firmowego w Jankach

Już 15 listopada Black Red White zaprasza na wielkie reotwarcie salonu firmowego w Jankach k. Warszawy. W sklepie powiększono i odnowiono ekspozycję oraz utworzono atrakcyjną dla klientów Strefę Dobrych Cen. Klienci będą mieli okazję skorzystać z licznych promocji, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie. W Warszawie działa osiem salonów Black Red White, a w całym województwie mazowieckim – dziesięć.

 

Meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White sprzedawane są obecnie w 74 salonach firmowych, w tym w 12 wielkopowierzchniowych – w takich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Lublin, Zabrze, Będzin, Chorzów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa oraz Gdańsk. Swoje meble i dodatki Black Red White oferuje także za granicą. Salony własne znajdują się m.in. na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

 

Ekspozycja salonu Black Red White w Jankach została odświeżona i powiększona do ponad 2000 m2. Bogaty asortyment mebli i dodatków został podzielony na strefy, ułatwiające poruszanie się po salonie w poszukiwaniu odpowiednich produktów. Gotowe pomieszczenia pokoi dziennych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz kuchni w nowych aranżacjach będą także źródłem inspirujących pomysłów dla klientów. Co więcej, w sklepie znajduje się galeria oświetlenia oraz galeria wyposażenia wnętrz, w której można kupić dekoracje, tekstylia, dywany, akcesoria niezbędne w kuchni, jadalni, garderobie albo łazience. W znacznie rozbudowanym studiu kuchni zaprezentowanych zostało aż 15 nowych wnętrz kuchennych.

 

Specjalnie dla klientów, którym zależy na szybkich i jeszcze tańszych zakupach, firma Black Red White w salonie w Jankach utworzyła Strefę Dobrych Cen. W szerokiej ofercie Basic wybierać można spośród produktów dostępnych od ręki - krzeseł, biurek, szafek, regałów, sypialni albo kuchni.

 

Otwarcie przebudowanego salonu w Jankach to szansa na skorzystanie z wyjątkowych promocji, które potrwają od 15 do 24 listopada 2013 roku. Cały asortyment będzie można kupić w 20 ratach 0%, a spłatę rozpocząć dopiero w styczniu 2014 roku! Ceny wybranych mebli pokojowych będą niższe nawet o 30%. Co więcej, 10% zaoszczędzą wszyscy, którzy zdecydują się na zakup wybranych kuchni Family Line lub też 15%, jeśli wybiorą jedną z kuchni na wymiar Senso Kitchens. Dodatkowo, wyłącznie w dniu otwarcia sklepu, pierwszych 200 osób otrzyma prezent niespodziankę gratis, a przy zakupach powyżej 1000 zł zestaw obiadowy.

 

Odmieniony salon Black Red White w Jankach k. Warszawy przy al. Krakowskiej 2 czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00, a w niedzielę od 11:00 do 18:00. Produkty objęte promocją można zobaczyć w gazetce promocyjnej, dostępnej w salonie oraz na stronie internetowej.