Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Aktualności

Nowy salon Black Red White w województwie lubelskim

Black Red White otwiera kolejny salon firmowy w województwie lubelskim. Już od 15 listopada w Zamościu przy ulicy Starowiejskiej 12A dostępna będzie szeroka oferta mebli pokojowych, kuchennych, tapicerowanych oraz dodatków. Z tej okazji, firma Black Red White przygotowała wiele atrakcyjnych promocji i niespodzianek dla swoich klientów.

Meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White sprzedawane są obecnie w 75 salonach własnych, w tym w 12 wielkopowierzchniowych w takich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Lublin, Zabrze, Będzin, Chorzów, Łódź, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa oraz Gdańsk. Swoje meble i dodatki Black Red White oferuje także za granicą. Salony własne znajdują się m.in. na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech.

Najnowszy sklep Black Red White w Zamościu dysponuje powierzchnią ok. 2000 m2, na której wyeksponowano bogatą ofertę meblową. Salon został podzielony na strefy – zgodnie z przeznaczeniem i stylistyką asortymentu – co umożliwia klientom łatwe i szybkie dokonywanie zakupów. W sklepie zaaranżowano przykładowe propozycje pokoi dziennych, pokoi młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów. Znajdują się tu również gotowe pomysły na urządzenie kuchni. Oferta mebli kuchennych Family Line zadowoli miłośników nowoczesnej jak i klasycznej stylistyki.

Na znaczącej części ekspozycji salonu zaprezentowane są meble tapicerowane o zróżnicowanej formie, kolorystyce i funkcji. Kupimy tu zarówno sofy, wersalki, narożniki, fotele, pufy jak i łóżka tapicerowane.

Znakomitym uzupełnieniem oferty mebli jest bogata gama artykułów dekoracyjnych. W galerii dodatków dostępne są tekstylia, wazony, ramki, świece, porcelana, zegary i wiele innych artykułów niezbędnych w urządzeniu salonu, kuchni, jadalni lub garderoby. Natomiast w galerii oświetlenia wybierać można spośród różnych modeli lamp stołowych, biurkowych, wiszących, żyrandoli, kinkietów czy plafonów.  

Nowy salon Black Red White to także znakomite miejsce dla wszystkich, którzy lubią szybkie i niedrogie zakupy. Specjalnie dla takich osób przygotowana została Strefa Dobrych Cen, w której od ręki można zakupić biurka, komody, stoły, krzesła, szafy, przedpokoje a nawet pełne komplety mebli.

Warto wybrać się do salonu Black Red White w Zamościu aby zainspirować się, a przy tym skorzystać z wyjątkowych promocji. Każdy kto w dniach 15 – 24 listopada wybierze się do nowego sklepu będzie mógł kupić meble taniej nawet o 30% lub skorzystać z 20 rat 0% na wszystko z możliwością spłaty od stycznia 2014 roku. Tańsze o 20% będą także wszystkie artykuły dekoracyjne. Wyjątkowo w dniu otwarcia salonu pierwszych 200 klientów otrzyma prezent, natomiast za każdy wydany 1000 zł przysługuje karta upominkowa o wartości 100 zł na dalsze zakupy!

Nowy salon Black Red White w Zamościu znajdujący się przy ulicy Starowiejskiej 12A zaprasza wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00, a w sobotę 9:00-16:00. Produkty objęte promocją można zobaczyć w gazetce promocyjnej dostępnej w salonie oraz na stronie internetowej.