Altana ogrodowa – zmień ogród w elegancki salon

Chcesz upiększyć swój ogród, a zarazem wyznaczyć w nim elegancką przestrzeń na spotkania? Stalowa altana firmy Fieldmann to konstrukcja ze ściankami bocznymi – będą chronić wnętrze przed wiatrem oraz owadami, pozwalając na czerpanie pełnej przyjemności z towarzystwa bliskich i przyjaciół. Doskonale nadaje się do prywatnego ogrodu, jest świetnym rozwiązaniem dla pensjonatu lub ośrodka wypoczynkowego z terenami zielonymi.

Ścianki i filary altany są wykonane z mocnej stali, a wspierający się na żebrowaniu dach to gruby poliester. Jest on nieprzemakalny, dzięki czemu osoby przebywające w pod dachem są bezpieczne od opadów.

Elementy stalowe zostały pokryte powłoką proszkową antykorozyjną w kolorze czarnym. Poliestrowy dach ma barwę beżową. Dzięki temu altana nie tylko odgrywa swoją praktyczną rolę, ale jest przy tym również estetyczna.

Jej rozmiary, wynoszące 3 × 3 m, umożliwiają swobodne przebywanie pod dachem kilku osób. Polecamy dobrać do niej meble ogrodowe z naszej oferty – stoliki krzesła.

Wymiary
Szerokość 300 cm
Wysokość 300 cm
Waga 30.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance