Wózek do napojów – drinki, koktajle i lemoniada zawsze pod ręką

Co sprawdza się podczas upalnych dni? Zimne, schłodzone napoje. Możesz je mieć na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że ustawisz je na wózku do napojów. Mobilna podstawa pod przekąski może stanąć w dowolnym miejscu, w pobliżu stołu, leżaka i grilla.

Wózek na napoje tworzą 2 zdejmowane tace, które możesz przenieść i ustawić na stole bez konieczności zdejmowania pojedynczo przekąsek. Solidna konstrukcja wsparta na kółkach transportowych będzie służyła Wam przez wiele lat. Kółka zostały zabezpieczone przed ścieraniem, a całość pokryto olejem, który zabezpiecza drewniany stelaż i tace. Podczas przesuwania wózka sprawdzi się jego poręczna rączka.

Z czego wykonany jest wózek do napojów? Z drewna akacji, przez co jest stabilny, wytrzymały i pięknie się prezentuje. Jego uniwersalna, naturalna kolorystyka w brązowym odcieniu wkomponuje się w większość zestawów mebli ogrodowych.

Jak go wyczyścić? Wystarczy przetrzeć ścierką z dodatkiem detergentu. W ten sposób będzie zachwycał i służył przez wiele lat.

 

Cechy szczególne mebla:
• Wózek do napojów
• Dwie zdejmowalne tace
• Kółka transportowe zabezpieczone przed ścieraniem
• Wstępnie zabezpieczone olejem
• Meble wykonane z drewna akacjowego
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

barek wózek ogrodowy - wymiary
Głębokość 80 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 86 cm
Waga 11.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał drewno