Bateria Bona – dopasowana do Ciebie

Urządzając kuchnię, nie zapomnij wydzielić miejsca na zlewozmywak. Mimo posiadanej zmywarki, warto mieć miejsce do przepłukania warzyw i owoców oraz umycia pojedynczych rzeczy, które nie mieszczą się w zmywarce. Pomoże w tym bateria Bona, którą możesz zamontować przy okrągłym lub owalnym zlewie, z którym stworzy idealny duet.

Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką „U” cechuje się dużym zasięgiem, równym 223 mm oraz wysokością równą 437 mm, co pozwoli Ci swobodnie zmyć duże garnki, talerze, miseczki i przepłukać większe warzywa. Wyciągana wylewka pozwoli Ci skierować strumień dokładnie tam, gdzie chcesz, co ułatwi zmywanie. Głowicę o średnicy 35 mm możesz łatwo zamontować przy podobnym gwincie. Całość wykonana ze stali szczotkowanej, więc cechuje się wysoką trwałością i odpornością.

Ceramiczna głowica i wylewka sprawia, że całość jest łatwa w czyszczeniu. To bardzo ważne, pozwala oszczędzić czas i uniknąć mocniejszych środków chemicznych, które są wykorzystywane do odkamieniania. Możesz decydować o rodzaju strumienia wody – deszczowy i mały strumień sprawdzą się zależnie od tego, co myjesz.

Bateria kuchenna Bona stanie się narzędziem codziennego użytku. Dlatego jej wysoką jakość i nowoczesny design z pewnością docenią Ci, którzy w kuchni spędzają sporo wolnego czasu. Należysz do tej grupy? Sprawdź naszą ofertę baterii zlewozmywakowych.

Wymiary
Wysokość 43.9 cm
Do pobrania