Bateria Daru – dokładność podczas zmywania

W kuchni nie może zabraknąć komfortowej zabudowy, sprzętów AGD i… zlewu, a wraz z nim baterii Daru. To ona pozwoli Ci opłukać owoce i warzywa przyniesione z marketu, umyć pojedynczy garnek lub patelnię, która nie zmieściła się do zmywarki. Bateria sprawdzi się w zestawieniu z owalnym i okrągłym zlewem.

Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką „U” cechuje się dużym zasięgiem, równym 230 mm oraz wysokością 410 mm. To pozwoli Ci swobodnie zmyć duże garnki, talerze, miseczki i przepłukać większe warzywa. Wiemy, jak trudno domyć garnki – z pomocą przychodzi wyciągana wylewka, dzięki której skierujesz strumień dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz decydować o rodzaju strumienia wody – deszczowy i mały strumień sprawdzą się zależnie od tego, co myjesz.

Bateria wykonana z mosiądzu została zakończona plastikową wylewką. Do czyszczenia wykorzystaj podstawowy środek czyszczący i wilgotną szmatkę. Oferujemy baterię zlewową w 4 modnych kolorach: chrom oraz granitowe: beż, czarny i szary.

Bateria kuchenna Daru to nieoceniony element wyposażenia kuchni, bez którego trudno zapanować nad kuchennym chaosem. Sprawdź naszą ofertę baterii zlewozmywakowych.