Bateria Lete – smukła towarzyszka zlewu

Marzy Ci się taka aranżacja kuchni, która będzie nowoczesna, estetyczna i praktyczna? Postaw na sprzęty AGD, wysoką zabudowę i podzielenie kuchni na części  zgodne z etapami przygotowania posiłków. Jedną z nich jest sekcja zmywania, a w niej funkcjonalny zlewozmywak i… bateria Lete. Możesz ją zamontować przy owalnym lub okrągłym zlewozmywaku, z którym stworzy idealny duet.

Bateria zlewozmywakowa stojąca z wylewką „U” cechuje się zasięgiem do 182 mm oraz wysokością równą 318 mm, co pozwoli Ci swobodnie zmyć duże garnki, talerze, miseczki i przepłukać większe warzywa i owoce. Ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm możesz łatwo zamontować przy podobnym gwincie. Całość wykonana ze stali szczotkowanej, więc cechuje się wysoką trwałością i odpornością.

Całość możesz szybko i bezproblemowo wyczyścić, wystarczy do tego wilgotna ściereczka i trochę środka czyszczącego. Bateria zlewozmywakowa dostępna jest w 4 modnych wariantach kolorystycznych: chrom oraz beż, czarna i szara w wykończeniu granitowym.

Bateria kuchenna Lete stanie się narzędziem codziennego użytku, dlatego jej wysoką jakość i nowoczesny design z pewnością docenią Ci, którzy w kuchni spędzają sporo wolnego czasu. Należysz do tej grupy? Sprawdź naszą ofertę baterii zlewozmywakowych.