Bateria stojąca POLA – idealne rozwiązanie do eleganckich kuchni

Bateria stojąca Pola to propozycja do wszystkich eleganckich kuchni. Ze względu na estetykę wykonania oraz kolorystykę sprawdzi się zwłaszcza w kuchniach w stylu glamour i nowoczesnym. Niektóre jej wersje będą pasować również do aranżacji minimalistycznej i skandynawskiej.

Bateria stojąca Pola to model jednouchwytowy w kształcie litery „U”, montowany bezpośrednio na zlewozmywaku. Gumowa wylewka jest obrotowa, co pozwala na wygodniejsze użytkowanie podczas mycia naczyń, nalewania wody oraz innych codziennych czynności. Zastosowany aerator Neoperli napowietrza strumień, przez co woda użytkowana jest oszczędniej.

Bateria stojąca Pola ma kilka wersji kolorystycznych, dzięki czemu łatwo wybrać najbardziej odpowiednią do aranżacji swojej kuchni. Kolory te to: chrom i czerń, czarny mat, różowe złoto i czerń oraz złoto i czerń. Jej wymiary to: 350 × 50 × 170 mm.

Bateria Pola to model uniwersalny - pasuje zarówno do prostych zlewozmywaków jednokomorowych, jak również mających dwie komory. Wyjątkowo estetycznie będzie wyglądać na tle płytek. Wysoka jakość materiałów wykonania gwarantuje jej długotrwałą, bezawaryjną eksploatację.