Bateria Toro – nowoczesna i praktyczna

Niedocenianym elementem aranżacji kuchni jest strefa zmywania naczyń. Wyposaż ją w duży, praktyczny zlewozmywak jedno lub dwukomorowy oraz… baterię Toro. To ona pozwoli Ci opłukać owoce i warzywa przyniesione z marketu, umyć pojedynczy garnek lub patelnię. Bateria sprawdzi się w duecie z prostokątnym, ale też okrągłym zlewozmywakiem.

Bateria zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką wyróżnia się przełącznikiem, za pomocą którego możesz sterować siłą strumienia: deszczowy lub mały strumień możesz dopasować do aktualnie mytych przedmiotów i potrzeb. Zasięg wylewki to 222 mm, a wysokość baterii 390 mm, co pozwoli Ci swobodnie pozmywać nawet te garnki, które nie zmieściły się w zmywarce. Za pomocą wyciąganej wylewki skierujesz strumień dokładnie tam, gdzie chcesz.

Bateria wykonana z mosiądzu została zakończona plastikową wylewką. Do czyszczenia wykorzystaj podstawowy środek czyszczący i wilgotną szmatkę. Oferujemy baterię w kolorze chrom i czarny. Modna kolorystyka sprawia, że dopasujesz baterię do każdego zlewozmywaka.

Bateria kuchenna Toro sprawdzi się w każdym domu, dlatego nie zwlekaj i wyposaż swoje mieszkanie w ten praktyczny element. Potrzebujesz innej baterii? Zapraszamy Cię do zapoznania się z nasza ofertą.

Wymiary
Wysokość 39 cm
Do pobrania