Baterie Duracell Basic AA/LR6 – komplet uniwersalnych baterii AA

Wymienne baterie w Twoim domu z pewnością wykorzystywane są w wielu urządzeniach, np. pilotach do telewizora, latarkach, drobnej elektronice czy zegarach ściennych. Z pewnością nikt z nas nie lubi sytuacji, gdy bateria w jednym z tych codziennie wykorzystywanych urządzeń nagle i niespodziewanie się wyczerpuje. Dlatego warto wyposażyć się w zapas baterii, zwłaszcza najbardziej typowych „paluszków” (baterie AA). Uniwersalne baterie Duracell Basic AA/LR6 z pewnością przydadzą się w każdym domu.

Zestaw baterii AA Duracell zawiera cztery uniwersalne baterie AA o napięciu 1,5V. Baterie o długiej żywotności są jednorazowe i nie są przeznaczone do ponownego ładowania.

Baterie Duracell to niezawodne zasilanie dla Twoich urządzeń codziennego użytku, takich jak mechaniczne zabawki, latarki, przenośne konsole do gier, piloty, odtwarzacze CD itp. Dzięki technologii Duralock baterie zachowują moc nawet do 10 lat podczas przechowywania, dlatego możesz kupić je „na zapas” bez obawy, że stracą swoją przydatność do użytku.

Wymiary
Długość 84 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 120 cm
Waga 0.106 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Duracell