Bieżnik drukowany Sunny Garden – dodaj koloru wnętrzom

Bieżnik drukowany Sunny Garden z motywem różanym to wspaniały sposób na przygotowanie stołu tak, by przyjemnie było spędzać przy nim czas. Ten kwiatowy bieżnik możesz położyć na stole w czasie świąt, ale świetnie sprawdzi się też na co dzień. Pasuje do wnętrz w różnych kolorach. Ożywia jasne i wnosi kolor do ciemniejszych. Idealny do kuchni, jadalni, pokoju, wnętrz restauracyjnych. Najlepiej komponuje się z aranżacjami klasycznymi, eklektycznymi, rustykalnymi i boho. Dzięki niemu pokój zyskuje domową atmosferę.

Bieżnik drukowany Sunny Garden został wykonany z poliestru, dzięki czemu jest on odporny na zabrudzenia, zagniecenia, łatwo go wyprać i szybko schnie. Przetrwa w niezmienionej formie i kolorystyce przez długi czas. Na jednolitym tle ma motyw kwiatów róży wzdłuż boków. Bieżnik jest w kolorach: białym, różowym i niebieskim. Wymiary wynoszą: 180 × 35 cm.

Efektowny bieżnik drukowany Sunny Garden nasuwa skojarzenia z kwiatowym ogrodem, ciepłem i wakacjami. Sprawdzi się w jasnych wnętrzach z delikatnymi dodatkami w starym stylu.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 35 cm
Waga 0.196 kg
Do pobrania