Bieżnik lniany – piękna i praktyczna dekoracja stołu

Obrus nadaje się na wystawne przyjęcia wymagające szczególnej oprawy, gdyż dobrze podkreśla ich podniosły charakter. Przy mniej formalnych okazjach przyda Ci się prostokątny lniany bieżnik na stół. Będzie stanowił równie elegancką ozdobę, ale z powodu swojego niewielkiego rozmiaru nie zasłoni mebla w całości, dzięki czemu nakrycie będzie wyglądało lekko, nowocześnie.

Ma on wymiary 40 x 140 cm oraz delikatną różową barwę. Len znany jest z właściwości bakteriobójczych, dlatego w czasach, gdy tak wiele osób zmaga się z alergią, cieszy się sporym powodzeniem. Z pewnością docenisz fakt, iż jest również wytrzymały i nie elektryzuje się. Ten piękny bieżnik lniany pozwoli Ci ukryć drobne defekty stołu oraz ochroni jego powierzchnię przed ewentualnym zniszczeniem.

To wyjątkowo uniwersalne nakrycie, pozbawione wzorów i naszyć. Świetnie będzie współgrało zarówno z tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystrojem. Tak minimalistycznie prezentujący się lniany bieżnik umożliwi Ci stworzenie atrakcyjnej oprawy dla stołu w kuchni lub jadalni. Możesz pobawić się takimi dodatkami jak podkładki pod talerze czy serwetki. Skomponować aranżację w dowolnie wybranym stylu.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.27 kg
Do pobrania