Biurko K1 180 białe – funkcjonalność, której potrzebujesz

Marzy Ci się harmonijna przestrzeń biura, gabinetu bądź pokoju młodzieżowego, gdzie w komfortowy sposób możesz wykonywać swoje obowiązki? Poznaj stylowe biurko K1, pełne wielu możliwości i przemyślanych rozwiązań. Jego industrialny charakter doskonale wpasuje się do pomieszczeń zachowanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym, a także minimalistycznym. Klasyczna kolorystyka i prosta budowa wniosą do pomieszczenia gustowny charakter, który bez wątpienia przypadnie Ci do gustu!

Dostępne w ofercie biurko zostało stworzone z metalu lakierowanego proszkowo oraz wytrzymałej płyty meblowej. Całość jest w kolorze białym. Wymiary mebla wynoszą 76 × 78 × 180 cm.

Biurko K1 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać Twoje oczekiwania i pozwolić na pełen komfort użytkowania. Wszystko dzięki wgłębieniom znajdującym się po bokach mebla, otworowi na kable oraz wbudowanym szufladom z funkcją „push to open”. Dzięki nim zachowasz porządek w swojej przestrzeni, która stanie się doskonałym miejscem pracy!

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 78 cm
Wysokość 76 cm
Waga 47 kg
Do pobrania