Biurko Capella – efektowny mebel w stylu retro

Oryginalne biurko Capella świetnie uzupełni wyposażenie salonu, gabinetu lub pokoju młodzieżowego w nietypowym stylu. Jest zupełnie inne od tradycyjnych biurek, co z pewnością zachwyci wielbicieli rzeczy niebanalnych. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu retro, vintage, a także nowoczesnym. Świetnie wygląda w każdej kolorystyce. Ma praktyczne szuflady na długopisy, notesy, taśmę samoprzylepną, spinacze lub jeśli biurko stanowi mebel raczej dekoracyjny – osobiste drobiazgi.

Biurko Capella jest wykonane z drewna akacji, płyty MDF i metalu. Proste, metalowe nogi są połączone metalowym elementem. Blat biurka jest prostokątny, a na nim znajdują się dwie szuflady, których fronty mają wzór poziomych lameli z drewna. Na górze można postawić jakiś efektowny gadżet lub zdjęcie, a niżej jest dużo miejsca do pisania. Kolory biurka to Tundra Grey i czarny. Wymiary wynoszą: 120 × 65 × 87 cm.

Idealnie komponuje się z innymi meblami z tej samej serii. Pasuje też do mebli z metalowymi elementami, drewna i kamienia. Biurko Capella dobrze odnajduje się w każdej kolorystyce.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 87 cm
Waga 60 kg
Do pobrania