Biurko Dolem Industrial – w centrum loftowego gabinetu

Jeśli Twoje serce bije szybciej na widok połączenia metalu z drewnem i dobrze czujesz się we wnętrzach o poprzemysłowym charakterze, zwróć uwagę na loftowe biurko Dolem Industrial. Podnosi ono komfort pracy nie tylko ze względu na nowoczesny design, lecz także wielość funkcjonalnych rozwiązań. Dowiedz się, jakich!

Szeroki blat o wymiarach 100 × 50 cm pozwoli wygodnie umieścić laptopa i niezbędne przybory. Na środku znajduje się podkładka z ekoskóry – świetna na przykład do pisania na papierze czy wykonywania prac plastycznych. Otwór na kable pomaga uporządkować przewody, a tym samym zachować na biurku większy porządek. Zwróć jeszcze uwagę na pojemną szufladę, w której przechowasz drobne akcesoria.

Oryginalny wygląd biurka w stylu loftowym jest wynikiem połączenia metalowego stelażu z blatem z płyty MDF w ciepłym kolorze dąb sonoma. Prosta, stabilna konstrukcja szczególnie dobrze pasuje do przestrzeni industrialnych i minimalistycznych.

Biurko z szufladą sprawdzi się nie tylko w gabinecie, lecz także pokoju młodzieżowym czy salonie. Wybierz pasującą do wnętrza wersję kolorystyczną i ciesz się meblem, który doda mu charakteru, a Tobie umili pracę.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 74 cm
Waga 18 kg
Do pobrania