Biurko Gemini – kompaktowe miejsce do pracy

Jeśli nie masz w domu zbyt dużo wolnej przestrzeni, a przydałby Ci się wygodny kącik do spokojnej pracy, postaw na niewielkie biurko Gemini. Ten kompaktowy mebel zadziwia funkcjonalnością, a przy tym nadaje pomieszczeniu nowoczesny charakter. Sprawdź, jakie jeszcze ma zalety!

Małe biurko w stylu loftowym pokochają zwolennicy industrialnych klimatów i minimalizmu. Jasny blat z wytrzymałej płyty wiórowej został pokryty laminatem o naturalnym rysunku drewna. Opiera się on na metalowym stelażu malowanym proszkowo na czarno. Daje to bardzo stabilną, a jednocześnie efektowną konstrukcję. Zwróć jeszcze uwagę na wykończenie blatu dodatkową listwą – świetnie chroni ścianę przed zabrudzeniami, podnosi też estetykę całości.

Wymiary biurka typu konsola – 64 × 42 cm – pozwalają wpasować je w niemal każdą wolną przestrzeń. Sprawdzi się nie tylko w gabinecie czy pokoju młodzieżowym, lecz także w salonie, sypialni, a nawet w przedpokoju. Mebel może być wykorzystywany zarówno jako miejsce do pracy, jak i toaletka czy po prostu dodatkowy blat roboczy.

Dopełnij aranżację, wieszając nad biurkiem na metalowych nogach zdjęcia w prostych ramkach. Dobrym pomysłem będą też proste półki, na których możesz ustawić rośliny w betonowych doniczkach. Odrobina zieleni wprowadzi do wnętrza kojącą atmosferę, a dodatkowo pozwoli odpocząć oczom podczas pracy przy komputerze.

Wymiary
Długość 64 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 84 cm
Waga 8 kg
Do pobrania