Sekretarzyk / biurko Hauts – ­słoneczny akcent w pracowni

Meble w energetycznych barwach dodają pomieszczeniom optymizmu. Musztardowy sekretarzyk Hauts będzie słoneczną plamą w Twoim gabinecie lub pracowni, dzięki czemu ożywi wnętrze i wprowadzi w nim inspirujący klimat.

Zgrabny sekretarzyk w stylu retro świetnie zastąpi typowe biurko. Zajmuje znacznie mniej miejsca, a jego niesamowity design zwyczajnie cieszy oko. Uchylny blat pozwala zamknąć wewnątrz wszystkie przybory, dzięki czemu pokój wygląda na bardziej uporządkowany.

Mebel osadzony jest na wysokich, ciemnych nóżkach z sosnowego drewna. Korpus zrobiony jest z wytrzymałej płyty MDF w kolorze musztardowym. Wnętrze sekretarzyka nawiązuje do wzornictwa z lat 50. i 60. Uproszczony graficznie, kwiatowy motyw jest uroczym zwieńczeniem całości. Do dyspozycji masz kilka półek, na których zmieszczą się na przykład biurowe akcesoria. Opuszczany blat posłuży jako praktyczne miejsce do pracy.

Żółty sekretarzyk w stylu vintage sprawdzi się jako wyposażenie strefy home office, zwłaszcza w nieco ograniczonym metrażu. Będzie doskonały również w roli toaletki w eklektycznej sypialni. Możesz umieścić go na tle ściany w kolorze głębokiego granatu lub butelkowej zieleni, pięknie komponuje się też z barwami ziemi czy klasyczną bielą. Niezależnie od tego, na jaką aranżację się zdecydujesz, z pewnością będzie grał pierwsze skrzypce!

Wymiary
Długość 85 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 104 cm
Waga 15 kg
Do pobrania