Biurko Medan – małe, uniwersalne i nowoczesne

Pokój młodzieżowy to połączenie gustu nastolatka, dostępnej przestrzeni i rodzicielskich decyzji. Jak pogodzić to wszystko i sprawić, by pokój był zarazem praktyczny i atrakcyjny? Stawiając na funkcjonalne i nowoczesne meble o niewielkich gabarytach!

 

Pokój młodego człowieka pełni wiele funkcji. W nim spotyka się ze znajomymi, uczy się, relaksuje i śpi. Dlatego ważne jest, by przy zakupie mebli zwrócić szczególną uwagę na komfort codziennego użytkowania i gabaryty.

 

Biurko Medan o wymiarach 100 x 76 x 59 cm wykonane zostało w modnym stylu, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Doskonale wpasuje się w przestrzeń kameralnej sypialni lub niewielkiego salonu, tworząc estetyczny kącik do pracy lub nauki. Jeżeli nie dysponujesz dużą przestrzenią lub gabinetem, a często zdarza Ci się pracować w domu, to biurko Medan będzie świetnym uzupełnieniem wnętrza.

 

Zaledwie metrowe biurko zaskakuje przemyślaną formą i użytkowością. Bez trudu znajdziesz tu miejsce na zeszyty i książki, a także laptopa czy lampkę. Dwie szuflady zapewnią miejsce długopisom, notatkom i akcesoriom biurowym.

 

Wybierz kolor biurka i ciesz się przestrzenią do pracy lub stwórz uroczy zaułek do nauki dla swojego dziecka!

 

Biurko Medan dostępne jest w 3 wariantach:

 

  • biały/dąb artisan
  • biały/dąb sonoma
  • biały

 

 

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 76 cm
Waga 28.25 kg
Do pobrania