Biurko Mimo – skandynawska prostota

Szukasz funkcjonalnego i stylowego mebla do biura lub domowego home office? Biurko Mimo łączy skandynawską prostotę z nowoczesną kolorystyką i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mebel dostępny jest w kilku wersjach szerokości i trzech wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie, które będzie najlepiej pasować do Twojego domu.

Biurko Mimo to stylowe połączenie naturalnego drewna i wysokiej jakości płyty MDF. Długie nogi zostały wykonane z drewna bukowego. Laminowany blat jest dostępny w wersji białej, grafitowej i jasnoszarej. Szerokość mebla to 65cm, 85cm lub 105cm.

Pod blatem biurka znajduje się praktyczna szuflada, która pozwoli Ci łatwo uporządkować akcesoria biurowe i drobne przedmioty. Spory obszar blatu pozwala na komfortową pracę z laptopem.

Biurko Mimo to stylowy wybór do nowoczesnego wnętrza. Mebel świetnie sprawdzi się w gabinecie oraz pozwoli zaaranżować wygodną przestrzeń do pracy w salonie lub sypialni. Możesz go także postawić jako stylową konsolkę w przedpokoju lub holu.