Biurko Miso – nowoczesny design i ergonomia

Biurko Miso to kwintesencja nowoczesnego designu i ergonomicznych rozwiązań, które sprawiają, że będzie idealnym wyborem do domowego gabinetu, home office w salonie lub pokoju nastolatka. Biurko zachwyca prostą formą i zdecydowaną kolorystyką. Jego atutem jest szeroki blat oraz praktyczne obramienie, które pozwoli Ci ukryć kable.

Nieskomplikowany kształt biurka i proste linie bryły pozwolą Ci skoncentrować myśli i pobudzić umysł do działania. Inspiracją do powstania projektu mebla były warsztaty rzemieślnicze, co jest widoczne w charakterystycznej kozłowej podstawie. Biurko o wymiarach 80x126,6x51,6 cm zostało wykonane z płyty MDF i pokryte fornirem dębowym lakierowanym na czarno.

Podstawę biurka stanowią nogi z drewna kauczukowego, dzięki czemu blat jest wyjątkowo stabilny. Solidny wygląd sprawia, że mebel jest idealny do pracy i nauki. Lekko zaokrąglone rogi nadają mu przyjaznego i stylowego charakteru. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że dobrze współgra z pozostałym wyposażeniem wnętrza.

Wymiary
Długość 126,6 cm
Szerokość 51,6 cm
Wysokość 80 cm
Waga 17.8 kg
Do pobrania