Biurko, które uzupełni Twoją aranżację

Kolekcja Modeo daje Ci możliwość stworzenia od podstaw mebli. Możesz wybrać ich kolor, styl oraz uzupełnić je dodatkami, które nadadzą jej odpowiedniego charakteru. Regały, komody, szafy i witryny z kolekcji Modeo pozwolą Ci stworzyć wymarzoną aranżację w kilka minut bez wychodzenia z domu. Jest to możliwe dzięki intuicyjnemu konfiguratorowi. W kolekcji znajdziesz również gotowe zestawy, dodatkowe blaty, energooszczędne oświetlenie LED oraz meble uzupełniające, takie jak biurko, toaletka czy ława.

Biurko z kolekcji Modeo wyróżnia się prostą formą oraz minimalistycznym designem. Możesz wybrać kolor dekoru spośród 6 dostępnych opcji i dopasować do stylu aranżacji. Biurko świetnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym lub gabinecie.

Zadbaj o swoje miejsce skupienia – my gwarantujemy Ci komfort korzystania z mebla, Ty wybierasz, jak ostatecznie będzie wyglądał. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na książki lub segregatory, zdecyduj się na nadstawkę, która zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Do biurka dopasuj inne meble z kolekcji Modeo – szafki, komody, witryny, regały. Dzięki temu urządzisz kącik, w którym praca i nauka będą prawdziwą przyjemnością.

Biurko Modeo możesz zaprojektować z elementów:

 

  • Korpus - dostępny w 6 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit, salsa, labrador, błękit ciemny)
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego. Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nadstawka - dostępna w 6 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit, salsa, labrador, błękit ciemny)