Biurko narożne 140 – proste i wygodne

Trudno sobie wyobrazić, aby w nowoczesnym biurze nie było wkomponowanego w styl, nowoczesnego biurka. Dotyczy to każdej przestrzeni urządzonej w tej aranżacji – a więc nie tylko biura, ale i sekretariatu, punkt usługowego, domowego gabinetu czy nawet pokoju nastolatka. Biurko to sprawdzi się także w stylu minimalistycznym, skandynawskim, a nawet loftowym. To model narożny, który łatwo wpasować w kąt pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziesz także wersję lewostronną.

Blat mebla wykonany jest z solidnej płyty laminowanej. Dzięki temu cechuje go wysoka odporność na uszkodzenia. Jego wielkość doskonale spełnia potrzeby współczesnej pracy biurowej – bez problemu zmieści się tam monitor, klawiatura oraz myszka. Blat wspiera się na wykonanych z metalu nogach o podstawach gwarantujących stabilność, które mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Kolorystyka biurka jest bardzo estetyczna – czarne nogi łagodnie kontrastują z blatem w kolorze naturalnego drewna. Wymiary mebla to 140 × 75,5 cm.

Dzięki pustej przestrzeni pod blatem można podczas pracy siedzieć wygodnie. Biurko doskonale zgrywa się z innymi meblami biurowymi w kolorze drewna. Jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 31.4 kg
Do pobrania