Biurko narożne 140 – praktyczne biurko do gabinetu

Jeśli potrzebujesz biurka do biura, punktu usługowego czy domu i najważniejsza jest w nim powierzchnia blatu, ten właśnie model będzie doskonałym wyborem. Ma prosty, praktyczny design, który pozwala na dopasowanie go do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, a także skandynawskiego. Powinien również komponować się z wieloma aranżacjami loftowymi. Ponieważ jest to model narożny, doskonale nadaje się do wypełnieni przestrzeni przy styku dwóch ścian w kącie pomieszczenia lub – w przypadku biura – przy filarze. Ułatwia to również zestawianie ze sobą dwóch biurek w jeden układ.

Blat biurka wykonany został z płyty laminowanej. Materiał ten cechuje się wysoką odpornością na zarysowania, co obiecuje zachowanie świeżego wyglądu nawet pomimo długiego okresu eksploatacji. Wspiera się on na solidnych, metalowych nogach o podstawach gwarantujących stabilność całości oraz mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Blat ma estetyczny kolor naturalnego drewna, nogi są jednolicie czarne. Wymiary blatu to 140 × 75,5 cm.

Dzięki pustej przestrzeni pod blatem można podczas pracy siedzieć wygodnie. Biurko doskonale zgrywa się z innymi meblami biurowymi w kolorze drewna.