Biurko narożne – nowoczesne i wytrzymałe

Narożne biurko w stylu nowoczesnym to mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie biura, urzędu, punktu obsługi klienta czy innego miejsca, w którym wykonuje się pracę umysłową. Będzie również dobrym dodatkiem do domowego Home Office lub pokoju nastolatka, zwłaszcza takiego, w którym ważna jest oszczędność miejsca. Ze względu na design wykonania i estetykę świetnie wpasowuje się w aranżację nowoczesną, minimalistyczną, skandynawską, a także loftową.

Biurko narożne wykonane zostało z solidnych materiałów, co gwarantuje długi okres jego eksploatacji. Blat to gruba na 22 mm płyta laminowana – jest ona odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Nogi biurka wykonano z metalu, a ich podstawy gwarantują pełną stabilność w trakcie użytkowania mebla, mają możliwość regulacji poziomu, dostosowując się do krzywizny powierzchni podłogi. Biurko nie jest zabudowane – można pod blatem wygodnie wyciągnąć nogi lub ustawić mniejsze meble jak np. taboret lub pufę. Kolor blatu to naturalne drewno, a nogi pomalowane są na kolor czarny. Wymiary biurka wynoszą: 75,5 × 160 cm.

Ponieważ jest to model narożny, doskonale nadaje się do umieszczenia w narożnikach pomieszczeń, a także do stworzenia układu z drugim biurkiem tego typu. Sprawdza się przede wszystkim w otoczeniu mebli biurowych oraz drewnianych lub o kolorach drewna.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 33.4 kg
Do pobrania